Шановні мешканці міста Вараш!

За підтримки міжнародних донорських організацій з метою скорочення використання енергоресурсів Центр ресурсоефективного і чистого виробництва, як проект ООН з Промислового Розвитку (UNIDO) надає:

 -  послуги з проведення енергоаудиту будівель, з метою зменшення споживання енергетичних ресурсів та як наслідок, економією коштів, суб’єктами господарювання за рахунок підвищення ефективності їх використання. ЦРЕЧВ надає послуги з проведення енергоаудиту житлових багатоквартирних будинків, будинків приватного сектору та будинків комунальної/муніципальної власності (школи, лікарні, дитсадочки і т.д.)

Метою проведення енергетичного аудиту є:

-  визначення джерел нераціональних енергозатрат та невиправданих втрат енергії;

-  визначення рівня класу енергетичної ефективності об’єкта;

-  визначення потенціалу енергозбереження та розробка енергоефективних заходів;

-  створення енергетичного профілю об’єкта (енергетичний паспорт будівлі);

-  оптимізація енергобалансів та підвищення рівня енергоефективності;

-  заощадження Ваших коштів на оплату енергоресурсів;

-  покращення мікроклімату та теплового комфорту.

Енергоаудит будівель може здійснюватися в рамках виконання заходів з енергетичного обстеження будівлі в цілому або як самостійна експертиза окремої ділянки (опалення/вентиляція і т.д.).

- послуги з проведення тренінгів та інших навчальних заходів (семінарів, практикумів, лекцій і т.д.) із залученням провідних міжнародних та національних експертів для представників ОСББ/ЖКГ з питань підвищення енергоефективності будівель.

Перший етап діагностики будівель відбувається на безоплатній основі. Подальша співпраця за результатами попереднього дослідження відбувається на комерційних засадах. Зважаючи на спів-фінансування проекту донорськими організаціями, комерційна вартість проведення обстеження набагато нижча у порівнянні з приватними установами, що надають аналогічні послуги.

Детально інформація про проект за посиланням: http://www.recpc.org

У випадку зацікавленості у співпраці, або для додаткової інформації просимо контактувати з нами за адресою lviv@recpc.orgабо за тел. +38 (050) 411 25 23.

Будемо раді співпраці з Вами!

Ірина Заячук,

Радник Центру ресурсоефективного та

чистого виробництва у Західній Україні.