Проводиться набір на посади солдатів і сержантів за контрактом

ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР
НА ПОСАДИ СОЛДАТІВ І СЕРЖАНТІВ
ЗА КОНТРАКТОМ

ДО ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

     Набір проводиться з числа осіб, які виявили бажання добровільно служити у Державній прикордонній службі України та відповідають вимогам військової служби, а саме військовозобов’язані запасу рядового, сержантського і старшинського складу, віком до 40 років, які відслужили строкову військову службу,солдати і матроси, сержанти і старшини, які прослужили на строковій службі не менше 6 місяців, громадяни призовного віку, які не проходили строкову службу і мають вищу, середньо-технічну або середню освіту, військовозобов’язані та жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, прапорщиків і мічманів, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 40 – на військову службу солдаті і матросів, сержантів і старшин.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ
     Кандидати на військову службу за контрактом повинні мати гарний загальноосвітній розвиток та позитивно характеризуватися за містом служби, роботи та проживання, а також:
- бути придатними до військової служби за контрактом і повністю відповідати передбаченим таблицею додаткових вимог до стану здоров’я для служби в ДПС України;
- мати хороший фізичний розвиток і бути готовим здати заліки з фізичної підготовки.

     За детальною інформацією звертатися до Кузнецовського міського центру зайнятості за адресою: м. Кузнецовськ, м-н Будівельників, буд. 23, тел. 3-75-96, каб. 202.