До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України в рамках конкурсу «Битва міст», що проходить з 25 вересня по 17 жовтня 2018 року, проводить відбір до участі в реалізації національних безкоштовних освітніх програм для підприємців та експертів «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine».

Метою зазначених освітніх програм є підвищення конкурентоспроможності українського бізнесу на міжнародній арені, підтримка українських виробників у виході на нові ринки. У рамках цих програм учасники спільно з провідними європейськими тренерами та експертами безкоштовно вивчатимуть теми щодо експортної діяльності та створення бізнес-моделі підприємства.

Відбір до участі в програмі здійснюють представники Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, використовуючи «Умови участі в програмі», що доступні онлайн за посиланнями https://epo.org.ua/revolution-pro-terms/ (Export Revolution Ukraine PRO) та https://epo.org.ua/creative-pro-terms/(Creative Export Ukraine PRO).

Терміни реєстрації на програми буде пролонговано, зокрема ExportRevolutionUkrainePRO та Creative Export Ukraine PRO – реєстрація триватиме до 17 жовтня 2018 року, Export Revolution Ukraine START та Creative Export Ukraine START реєстрація буде відкрита до 30 квітня 2019 року.

За детальною інформацією щодо участі у вищезазначених програмах звертатися до регіонального координатора на період проведення конкурсу «Битва міст» головного спеціаліста відділу з питань підприємництва та регуляторної політики департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Перепелиці Ігоря Анатолійовича, тел. (0362)695-215.