До уваги жителів міста!

13 листопада відбудуться тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій (комунальна аварія) на Рівненській АЕС (на виконання розпорядження голови ОДА від 22.10.2018 року №741 „Про підготовку та проведення тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на Рівненській АЕС”).

Навчальні цілі тренування:

-  вдосконалення підготовки з питань організації виконання рятувальних заходів;

- підвищення готовності до виконання заходів евакуації населення;

- практичне відпрацювання заходів оповіщення, укриття в захисних спорудах, проведення йодної профілактики, видачі респіраторів, забезпечення публічної безпеки і порядку;

- відпрацювання спеціалізованими службами цивільного захисту дій, передбачених положенням про спеціалізовані служби при проведенні заходів із захисту населення від надзвичайної ситуації;

- проведення навчання населення зони спостереження діями у надзвичайній ситуації;

-  уточнення території та населених пунктів, які потрапляють до зони можливого ураження у разі надзвичайної ситуації (радіаційної аварії) на РАЕС.

В тренуваннях візьмуть участь Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Костопільський, Сарненський райони та місто Вараш.

Окремо звертаємо увагу жителів нашого міста, що планова технічна перевірка систем оповіщення відбуватиметься з використанням сирен та гучномовців, відбору FM хвиль. Просимо зберігати спокій та продовжувати свої справи.      

Відділ з питань НС та ЦЗН

виконавчого комітету

Вараської міської ради