Творча зустріч з письменником, журналістом – Остапом Дроздовим

Не страшно, коли ти один, страшно – коли ти нуль

Остап Дроздов

Харизматичний, відвертий, неоднозначно однозначний письменник,  журналіст, піонер суб'єктивної журналістики,  ведучий хард-ток-шоу DROZDOV і «Прямим текстом» на телеканалі ZIK   -  Остап Дроздов.

Закінчив Львівський національний університет ім. Франка (факультет журналістики). 2006 року отримав найвищу національну відзнаку в галузі журналістики "Золоте перо" (номінація "Відкриття року"). У 2012 та 2013 роках отримав статуетку "Люди Львова. Золотий Лев" за найкращу інформаційно-аналітичну програму року. 2012 року визнаний найвпливовішим журналістом Львова. 2015 року отримав премію "Люди Львова" за вагомий внесок у розвиток суб’єктивної авторської журналістики. У 2016 році визнаний Людиною-Брендом.

 З 2007-го — автор та ведучий авторської політичної програми «Прямим текстом» на телеканалі ZIK. За цей час провів більше тисячі ефірів з політиками усіх рівнів.

З 2014-го — автор та ведучий хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK. Гостями програми є головні українські ньюсмейкери тижня.

Міська публічна бібліотека повідомляє, що 15 грудня о 16.00 год. центр дозвілля (мкр-н Будівельників, 2а) відбудеться творча зустріч з письменником, журналістом – Остапом Дроздовим.
Остап автор двох романів з досить простою і цікавою назвою "N1. Роман-вибух" та "N2". Приходьте! Живе спілкування та свіжі думки - гарантовано! На зустрічі можна буде придбати книги.Чекаємо вас!