Конкурс на заміщення вакантної посади

Відділ культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради, 34400, Рівненська обл., м.Вараш, м-н Перемоги, 23 (3 поверх, приймальна)

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

-  спеціаліста І категорії відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради.

кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються головним спеціалістом відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради за телефоном (03636) 3-10-12.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: 34400, Рівненська область, м. Вараш , м-н Перемоги, 23, відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради, 3 поверх.

Документи для участі у конкурсі:

заява про участь уконкурсі;

заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

копія документа, який посвідчує особу;

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності ).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).