Громадські слухання

Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради інформує про проведення 07.05.2019 року о 17-00 год. громадських слухань з обговорення містобудівної документації – детальний план території вул.Паркової та рекреаційної зони активного відпочинку населення обмеженої вул.Парковою та р.Стир у м.Вараш. 

 Слухання відбудуться за адресою: майдан Незалежності,1, зал засідань, 3-й поверх.

Детальний план території вул.Паркової та рекреаційної зони активного відпочинку населення обмеженої вул.Парковою та р.Стир у м.Вараш розроблений ФОП Семенюком В.Ф. відповідно до ст.10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Закону України «Про основи містобудування», ДБН Б.1.1.14-2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень», ДСТУ-НБ Б.1.1-8-2009 «Настанова щодо складу, змісту, порядку, розроблення, погодження та затвердження детального плану території», ДБН Б.2.4-1-94 «Планування і забудова сільських населених пунктів», ДБН В.1.1-7-2002 «Пожежна безпека об’єктів будівництва», ДБН В.2.3-5-2001 «Споруди транспорту. Вулиці та дороги населених пунктів», ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій».    

Детальний план розробляється з метою визначення планувальної організації тарозвитку території.

Замовником є Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради.

Графічні матеріали даної містобудівної документації розміщено на офіційному веб-сайті Вараської міської ради. Для більш детального ознайомлення з графічними матеріалами необхідно звернутися в управління містобудування, архітектури та капітального будівництва за адресою: майдан Незалежності, 2, відділ планування територій та містобудівного кадастру (тел.2-47-43).

Строк подання письмових пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до детального плану території з 01.04.2019 до 02.05.2019 року. Пропозиції приймаються за адресою: управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради - майдан Незалежності, 2, 2 поверх, відділ планування територій та містобудівного кадастру.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; 

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

В громадських слуханнях можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), представники їх об’єднань, наукових засобів, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультативно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Пояснювальна записка

Проектний план території

Схема планувальних обмежень