Долучайтеся до патріотичного параду візочків!

24 серпня 2016 року (з 16.00 до 18.00) на майдані Незалежності нашого міста проходитиме конкурс-парад дитячих візочків (колясок), машинок, мотоциклів та велосипедів,  прикрашених у патріотичному стилі. Фантазію учасників організатори не обмежують - декоративне оформлення може бути виконане з будь-яких матеріалів, мати різноманітні форми та об’єм.

 


Конкурсні роботи оцінюватимуться у трьох номінаціях:


1) «Коляска-казка» - оригінальний дизайн дитячої коляски (візочка), оформленої у стилі однієї з українських казок. Вік дітей до 3 років.
2) «Чудомобіль» - оригінальний дизайн дитячого «пересувного автотранспортного засобу» (машинки, мотоцикла, велосипеда), оформленого в патріотичному стилі. Вік дітей від 3 до 6 років.
3) «Сімейний екіпаж» - спеціальний приз у цій номінації отримає сім’я-учасник конкурсу, представлена найбільшою кількістю та найкращим дизайном оформлених візочків (колясок), машинок, мотоциклів, велосипедів (спорідненість необхідно буде підтвердити свідоцтвами про народження).

Усім учасникам свята гарантовано гарний настрій та солодкі призи, а переможців, які займуть І,ІІ,ІІІ місце у номінаціях: «Коляска-казка», «Чудомобіль» буде нагороджено грамотами та цінними подарунками. Окрім того, спонсори конкурсу можуть встановити спеціальні нагороди окремим учасникам за креативний підхід.

Тож якщо ви бажаєте долучитися до участі у конкурсі – достатньо до 24 серпня подати заявку (зразок додається нижче) за адресою: м. Кузнецовськ, майдан Незалежності, 1, каб.219 (відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Кузнецовської міської ради), або на e-mail: simya.molod@gmail.com.

Довідки за телефонами: 2-15-45, 0977668816

Положення про проведення конкурсу візочків «Я не просто українець, я – великий патріот»

Заявка на участь