Працює віртуальна платформа емоційної підтримки

Щоб допомогти українцям впоратися зі складними емоціями під час кризи, спричиненої пандемією COVID-19, розпочала роботу віртуальна платформа емоційної підтримки.

На цій платформі http://moncenter.eduhub.in.ua/ кожен охочий може абсолютно безкоштовно отримати емоційну підтримку, психологічну допомогу, індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину.

На жаль, свіжі результати соціологічного дослідження  свідчать, що серед українців також зростає рівень тривожності через поширення коронавірусної інфекції. Це може призвести до серйозних змін психологічного здоров’я людей.

Зважаючи на це, з метою дії на упередження, даний проект надає можливість людям безкоштовно отримувати: позитивні емоції, психологічну підтримку та корисні знання під час вимушеного перебування на карантині «в чотирьох стінах».