Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу

Зміст проєкту: Проєкт рішення Вараської міської ради №1879 від 21 травня 2020 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Заболоття» підготовлений з метою реалізація повноважень органів місцевого самоврядування на підставі створення економічних умов раціонального використання земель для забезпечення необхідної основи для формування фінансово – економічної бази за рахунок справляння плати за землю.

 Найменування розробника проєкту: відділ з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету Вараської міської ради.

Інформація про спосіб оприлюднення проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу: проєкт рішення Вараської міської ради №1879 від 21 травня 2020 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Заболоття» та відповідний аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Вараської міської ради rada@varash-rada.gov.ua (розділ «Документи»/«Регуляторна політика») 25 травня 2020 року.

Інформація про строк та спосіб надання зауважень та пропозицій: строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань приймаються пропозиції та зауваження до проєкту рішення Вараської міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Заболоття» становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту рішення та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі за адресою: 34400, Рівненська область, м. Вараш, майдан Незалежності, 1, каб. 216, телефон (03636) 2-40-79.