Інформаційно-навчальний семінар для ОСББ

До уваги представників діючих ОСББ та представників ініціативних груп, які мають намір створити ОСББ!

В рамках Проекту ЄС/ПРООН «Об`єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HAUSES), метою якого є мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та їх мотивація до підвищення рівня енергоефективності власних будинків, 26.07.2019 року о 12.00 год. у виконавчому комітеті Вараської міської ради заплановано проведення інформаційно-навчального семінару за темою: «Юридичні аспекти діяльності ОСББ: правове поле ефективної взаємодії з боржниками» (велика зала засідань, 1-й поверх).

Запрошуємо представників діючих ОСББ та представників ініціативних груп, які мають намір створити ОСББ.

Буде інформаційно та цікаво!

Громадське обговорення питання найменування провулків

З метою впорядкування розгляду питань щодо найменування та перейменування мікрорайонів, вулиць, провулків, площ, скверів та інших об'єктів на території Вараської міської ради, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.12 р. № 989 “Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”, Закону України “Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”, ст.7 Закону України «Про географічні назви» виконавчий комітет Вараської міської ради інформує про проведення громадського обговорення питання найменування провулків по мікрорайону Північний-1 за зверненням гр. Пашко К.С.

Громадське обговорення відбудеться 20 серпня 2019 року в приміщенні виконавчого комітету Вараської міської ради (мала зала засідань 3-й поверх) о 17 годині. Реєстрація учасників розпочнеться о 16.45.

Пропозиції щодо назви провулків просимо надавати комісії з питань найменування та перейменування мікрорайонів, вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Вараської міської ради в письмовій, усній формі чи електронному вигляді на адресу: м.Вараш, майдан Незалежності, 2, 2 поверх, відділ планування територій та містобудівного кадастру Управління МАКБ ВК ВМР, тел. (03636) 2-47-43, е-mail: ypr_makb@ukr.net до 20.08.2019 року.

ДЕТАЛЬНІШЕ