Документ № 1600 от 19.06.2019 г. Действующий

  Связанные документы

  История документа

История отсутствует

Публикация документа

19.06.2019


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

19.06.2019 №1600
 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Управлінню містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради

Розглянувши клопотання та подані документи Управлінням містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради від 30.05.2019 року, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології, керуючись ст.ст. 12, ст. 92, ч. 1 ст. 122, ст.123, ч.6 ст. 186 Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст.26, ч.1 ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Управлінню містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради площею 0,0684 га для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови (землі житлової та громадської забудови комунальної власності), земельна ділянка знаходиться: Рівненська область, м. Вараш, майдан Незалежності.

2. Управлінню містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології.

Міський голова                                                    С.Анощенко        Вложения: