Документ № 1601 от 21.06.2019 г. Действующий


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

21.06.2019 №1601
 
Про передачу комунального майна з балансу Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко на баланс комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги»

Розглянувши лист директора комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги» від 09.04.2019 року №101/19 та лист директора Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко від 09.04.2019 року №177/01-13/19, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Погодити передачу з балансу Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко на баланс комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги» комунальне майно – стелажі в кількості 7 (сім) штук, первинна балансова вартість за 1 шт. становить 7000,00 грн.

2. Вараському міському центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко передати з свого балансу зазначене вище комунальне майно на баланс комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги» у відповідності до вимог чинного законодавства України.

3. Комунальному некомерційному підприємству Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги» прийняти на баланс зазначене вище комунальне майно у відповідності до вимог чинного законодавства України, забезпечивши його бухгалтерський облік.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, відповідно до розподілу службових обов’язків.

Міський голова                                         С.АнощенкоВложения: