Распечатать


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

21.06.2019 №1603
 
Про передачу комунального майна з балансу виконавчого комітету Вараської міської ради

Розглянувши службову записку начальника відділу програмно-комп´ютерного забезпечення виконавчого комітету Вараської міської ради І.Кущика від 10.05.2019 року №412/02-3.36, лист директора комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради С.Сергійчука від 16.04.2019 року №129, лист начальника управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради С.Бедика від 08.05.2019 року №01-14/285, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Погодити передачу з балансу виконавчому комітету Вараської міської ради комунальне майно на баланс комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради, згідно додатком 1.

2. Виконавчому комітету Вараської міської ради передати з свого балансу зазначене вище комунальне майно на баланс комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради у відповідності до вимог чинного законодавства.

3. Комунальному підприємству «Благоустрій» Вараської міської ради прийняти на баланс зазначене вище комунальне майно у відповідності до вимог чинного законодавства України забезпечивши його бухгалтерський облік.

4. Погодити передачу з балансу виконавчому комітету Вараської міської ради комунальне майно на баланс управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради, згідно з додатком 2.

5. Виконавчому комітету Вараської міської ради передати з свого балансу зазначене вище комунальне майно на баланс управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради у відповідності до чинного законодавства.    6. Управлінню містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради прийняти на баланс зазначене вище комунальне майно у відповідності до вимог чинного законодавства України забезпечивши його бухгалтерський облік.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження.

Міський голова                                                  С.Анощенко