Документ № 1613 от 08.07.2019 г. Действующий

  Связанные документы

  История документа

История отсутствует

Публикация документа

08.07.2019


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

08.07.2019 №1613
 
Про внесення змін до установчих документів Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області

З метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно - розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу, відповідно до статті 19, 20 Закону України «Про освіту», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 617 «Деякі питання створення ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти та інклюзивно-ресурсних центрів», керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

              ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни до установчих документів Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області та затвердити Статут Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області виклавши його в новій редакції (додається).

2. Уповноважити директора Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області (Н.Шаблевську) подати всі необхідні документи для проведення державної реєстрації змін до Статуту.

3. Визнати таким, що втратив чинність пункт 2 рішення Вараської міської ради від 01.06.2018 № 1080 «Про створення Вараського Інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу функціональних обов’язків та постійну комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики.

Міський голова                                                                  С.АнощенкоВложения: