Якість питної води у Вараші відповідає санітарним нормам

Дата публікації

Нещодавно міським відділом лабораторних досліджень ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» було проведено дослідження питної води у школах та садках Вараша. В усіх закладах освіти, окрім ДНЗ №4, питна вода виявилася якісною та відповідала вимогам санітарно-мікробіологічних норм.

Дошкільний заклад одразу ж закрили, а його вихованців тимчасово перевели до інших ДНЗ. Після вжиття КМКП усіх необхідних заходів, дослідження води провели повторно. Результати показали, що станом на 20 вересня 2017 року вода у всіх без винятку навчальних закладах Вараша є якісною.

Як розповіли в управлінні освіти міста, причини погіршення якості води у ДНЗ №4 наразі ще встановлюють. Нині ж садочок вже готовий приймати своїх вихованців – з понеділка, 25 вересня 2017 року, там відновлюють навчально-виховний процес.

Як зазначили в КМКП, останні дослідження води, проведені в будинках, що розміщені поблизу ДНЗ №4, жодних відхилень від норм не виявили, що підтверджує - питна вода у Вараші відповідає усім санітарно-мікробіологічним показникам.  

View the embedded image gallery online at:
http://varash.rv.gov.ua/pl/component/documents/1819:pro-dostrokove-pripinennya-povnovazhen-kuznetsovskogo-miskogo-golovi-s-anoshchenka1?tmpl=component#sigProId1d9e2d59d9

Social button for Joomla