Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати міської ради, працівники місцевого самоврядування!

Від щирого серця вітаю з днем місцевої демократії усіх причетних до місцевого самоврядування: депутатів міської ради, працівників виконавчого комітету міської ради, членів виконавчого комітету та жителів нашої територіальної громади.

Czytaj dalej

Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом!

Це свято по праву є символом відваги, мужності та патріотизму. Бути військовим - висока честь і велика відповідальність. На вас покладена священна місія – захищати рідну землю, боронити її цілісність та суверенітет, забезпечувати мирне життя свого народу. 

Czytaj dalej

Творімо добро та проявляймо милосердя

3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. З цієї нагоди, в центрі дозвілля відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради, відбувся захід для одиноких та малозабезпечених людей з інвалідністю, які стоять на обліку в територіальному центрі соціального обслуговування міста Вараш.

Czytaj dalej

Відбулося засідання «комунальної» комісії

3 грудня 2019 року відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження під головуванням депутата Вараської міської ради Ксенії Будь.

Czytaj dalej