Привітання міського голови Сергія Анощенка зі Святою Трійцею

Шановні мешканці нашої громади!

Прийміть щирі вітання зі Святою Трійцею!

Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненими, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса. Це свято зближує людей, нагадуючи про необхідність милосердя і любові та дає нам нагоду об’єднатися, згадати про вічні духовні цінності, подарувати тепло спілкування рідним та близьким.

Czytaj dalej

Турбота про медицину – одне з пріоритетних завдань влади

«Спеціалізована медико-санітарна частина №3 МОЗ України», яку очолює Олександр Коцюбинський, є державним закладом і належить до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України. Однак, не зважаючи на те, що усі потреби медичної галузі повинна була б забезпечувати держава, міська влада Вараша ніколи не залишалася осторонь проблем медиків та завжди йшла назустріч, щороку виділяючи з бюджету міста значні кошти на медицину.

Czytaj dalej

Виділили кошти на придбання житла учасникам АТО

Задля поступового вирішення проблеми забезпечення житлом учасників АТО та ООС, які потребують покращення житлових умов, у Вараші започатковано міську Програму забезпечення житлом учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил на 2018-2020 роки.

Czytaj dalej

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

11 червня 2019 року, під головуванням очільника міста Сергія Анощенка, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Вараської міської ради. До порядку денного було включено 12 питань, усі вони цього дня були розглянуті.

Czytaj dalej

Захист прав та інтересів дітей - під належним контролем

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 5 червня 2019 року, під головуванням Кречика Анатолія Івановича, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Czytaj dalej