Робота депутатських комісій триває й влітку

05 червня, відповідно до графіку роботи, відбулось засідання комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики.

Депутати розглянули близько 10 проектів рішень, а також листи та звернення відділів, служб та громадян міста.

На комісію завітали керівники закладів дошкільної освіти, що знаходяться по мікрорайону Будівельників та начальник управління освіти Олена Корень. Освітяни висловили занепокоєння ситуацією, яка може скластись вже у вересні цього року, адже у зв’язку зі зменшенням кількості дітей дошкільного віку, що призводить до проблеми набору дітей до дошкільних закладів у 2018-2019 навчальному році, а це, в свою чергу, може спричинити значне скорочення чисельності працівників. З метою недопущення такої ситуації дане питання було взято на контроль комісії.

Також Олена Корень озвучила членам комісії потреби освітянської галузі при уточненні бюджету м.Вараш на 2018 рік. Відтак, для забезпечення потреб Нової Української Школи, завершення капітальних ремонтних робіт, заміни вікон, покрівлі, оснащення закладів пожежною сигналізацією, коригування та уточнення проектів необхідно близько 15 млн. грн.

Щодо проведення ремонтних робіт, начальник управління освіти зауважила, що вже оголошено закупівлю по заміні вікон та дверей в гімназії. Роботи по встановленню плануються завершити вже у липні-серпні. Також вирішується питання щодо незавершеного капітального будівництва футбольного поля на території ЗНЗ №4.

Для забезпечення Нової Української Школи управління освіти вже оголосило закупівлю меблів для учнів 1 класів, частково оголошено закупівлю по комп’ютерній техніці. Після надходження коштів з міського бюджету закупівлі будуть проведені у повному обсязі.

Свої бюджетні запити для уточнення представив також відділ культури та туризму. Для проведення ремонтів, встановлення пожежної сигналізації, придбання музичних інструментів (бандури – 8 шт., цифрове фортепіано-2 шт.) інтерактивної дошки, стільців, пультів, офісної техніки та збільшення нарахувань на оплату праці відділ просить збільшити бюджетні призначення на 2018 рік на понад пів мільйона гривень.

Наприкінці засідання комісією розглянуто проект рішення, який стосується внесення змін до структури, а саме скорочення посади помічника, прес-секретаря міського голови та спеціаліста І категорії секретаріату міської ради та проект рішення з призначення на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. За словами автора проекту, тзп міського голови Ірини Шумри, для вирішення стратегічних питань життєдіяльності міста існує нагальна потреба в призначенні профільного заступника з комунальних питань.

Хоч попереду літо, проте робота комісії не закінчується, депутати повинні плідно працювати, аби вирішити усі проблемні питання до початку 2018-2019 навчального року.