Роботу 29 сесії завершено

31 жовтня проведено друге пленарне засідання 29 сесії Вараської міської ради 7 скликання. За результатами засідання Колегії ради до включення у порядок денний рекомендовано проекти рішення, які потребують негайного вирішення.

Основну частину оновленого порядку денного складали комунальні та бюджетні питання, а також проекти рішень, які необхідно вирішити відповідно до Плану організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальної громади.

Відтак, за рішенням більшості депутатів до складу виконавчого комітету увійде Роман Хондока – колишній сільський голова с.Заболоття. Також, сільський голова та секретар Заболоттівської сільсткої ради увійдуть в склад апарату виконавчого комітету Вараської міської ради на посаду старости та радника міського голови.

Тзп міського голови Олександр Мензул наголосив на тому, що для завершення усіх процесів приєднання села Заболоття до міста Вараш, має бути проведена велика робота. Тому, залучатимуться спеціалісти усіх галузей та сфер діяльності міста, задля швидкого та якісного виконання поставлених перед нами завдань.

Депутати також внесли зміни до бюджету міста, виділивши кошти на погашення різниці в тарифах комунальним підприємствам міста та на ремонти в закладах освіти. Окрім того, профінансували закупівлю обладнання для СМСЧ-3 та частину коштів для модернізації ліфтів в ОСББ.

В ході сесії, прийняли важливі зміни до статуту КП «Житлокомунсервіс» ВМР, чим надали їм функції управляючої компанії, відповідно до нових змін у законодавстві.

На завершення засідання, виступив директор КП «Міські електричні мережі» Станіслав Августович Решетицький, який ознайомив присутніх зі змінами, які плануються при розрахунку за спожиту електроенергію у зв’язку зі створенням в Україні ринку електроенергії.

Загалом у цей день депутати розглянули 13 питань та прийняли по ним 12 рішень.

Чергову сесію Вараської міської ради планується провести вже 12 листопада.