Дякуємо за небайдужість

28 грудня в Палаці культури ВП «РАЕС» відбувся Новорічний ранок для сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Організатором акції виступила первинна профспілкова організація ВП «Рівненська АЕС» та Вараський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Вкотре працівники ВП «Рівненська АЕС» беруть на себе обов’язки казкових чарівників та втілюють мрії дітей-сиріт та дітей, що опинились у складних життєвих обставинах. Долучившись до благодійної акції, атомники подарували не лише чудові іграшки, одяг, канцтовари та продукти харчування, а й незабутні емоції двадцятьом дітям із сімей, які цього потребували.

Та головне, що завдяки людяності та небайдужості до чужого горя працівникам ВП «Рівненська АЕС» вдалося зібрати кошти в сумі 40 тисяч гривень для придбання цифрового слухового апарата для Денисюка Артема.

Вараський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру подяку генеральному директору ВП „Рівненська АЕС” Павлу Павлишину, голові ППО ВП „Рівненська АЕС” Івану Мельнику, колективам усіх структурних підрозділів ВП „Рівненська АЕС” та усім небайдужим мешканцям міста, які відгукнулись на наше прохання та допомогли реалізувати наші ідеї та мрії дітей.

ВМЦСССДМ та сім’я Артема вдячні за чуйність, розуміння і співчуття. Завдяки Вашій небайдужості до чужого горя у Артема з’явилася можливість чути, навчатися, спілкуватися та повноцінно жити. Ви подарували сім’ї радість, надію і впевненість у тому, що дитина буде здоровою і що все буде добре.

Від усього серця говоримо вам спасибі!