Визначили переможців фестивалю-конкурсу «Зіркова хвиля»

30-31 травня 2019 року у Вараші відбулася найграндіозніша подія місяця. Два дні тривав ІІІ міський фестиваль-конкурс дитячої та молодіжної творчості «Зіркова хвиля», у якому взяли участь 90 учасників з нашого міста. 

Учасників оцінювали члени журі:

  • Самчук Володимир Васильович – директор Комунального Закладу «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради, голова журі.
  • Івасюк Анатолій Павлович – начальник відділу культури та туризму Гощанської районної державної адміністрації, заслужений працівник культури України, заступник голови журі.
  • Царук Любов Олексіївна – директор Сарненського районного будинку культури.
  • Мельничук Юрій Степанович – доцент кафедри режисури Рівненського державного гуманітарного університету, заслужений діяч мистецтв України.
  • Куц Катерина Миколаївна – директор Костопільського районного будинку культури.
  • Галушко Сергій Григорович – керівник зразкового танцювального колективу «Журавка» Сарненського міського будинку культури «Залізничник», керівник приватної хореографічної школи м.Сарни.
  • Гончарова Юлія Валеріївна – завідувач відділу народної творчості Комунального Закладу «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради.
  • Відповідальний секретар журі – Ковбасюк Микола Миколайович.

Журі визначило наступних переможців:

  • Номінація – хореографічне мистецтво, жанр – сучасна хореографія, вікова група від 6 до 9 років:

- І місце – Гурток сучасного спортивного танцю «Едем», керівник Грицай Ольга.

  • Номінація – хореографічне мистецтво, жанр – сучасна хореографія, вікова група від 10 до 14 років:

- ІІ місце – Театр-студія танцю «Грааль», керівник Лакізюк-Крупіч Ю.Л.

  • Номінація – хореографічне мистецтво, жанр – народна хореографія, вікова група від 15 до 18 років:

- І місце – Народний аматорський ансамбль народного танцю «Візерунок», керівник Михайло Одарчук.

- ІІ місце – Зразковий художній хореографічний ансамбль «Пірует», керівник Ольга Махоріна.

Номінація – хореографічне мистецтво, жанр – бальна хореографія, вікова група від 10 до 14 років:

- І місце – Зразковий художній хореографічний ансамбль «Пірует», керівник Ольга Махоріна.

  • Номінація – оригінальне мистецтво, жанр – художнє читання, вікова група від 6 до 9 років:

- І місце – Федінчик Наталія, керівник Тетяна Тарасюк.

- ІІ місце – Колесник Євангеліна, керівник Тетяна Тарасюк.

- ІІІ місце – Супрунець Уляна, керівник Тетяна Тарасюк.

  • Номінація – оригінальне мистецтво, жанр – художнє читання, вікова група від 10 до 14 років:

- І місце – Пашко Аполлінарія, керівник Тетяна Тарасюк.

- ІІ місце – Петровець Богдан, керівник Тетяна Тарасюк.

- ІІІ місце – Некритюк Ольга, керівник Тетяна Тарасюк.

  • Номінація – оригінальне мистецтво, жанр – художнє читання, вікова група від 15 до 18 років:

- І місце – Пампушик Олександр, керівник Тамара Поліщук.

  • Номінація – вокальне мистецтво, жанр – естрадний вокал, вікова група від 6 до 9 років:

- І місце – Сусь Анастасія, керівник Оксана Алєксєєнко.

- ІІ місце – Сущик Злата, керівник Оксана Алєксєєнко.

  • Номінація – вокальне мистецтво, жанр – естрадний вокал, вікова група від 10 до 14 років:

- ІІ місце – Аполлінарія Пашко, керівник Світлана Сімашко.

- ІІІ місце – Кущик Ілона, керівник Надія Волощук.

- ІІІ місце – Кислянка Григорій, керівник Світлана Тиндик.

  • Номінація – вокальне мистецтво, жанр – естрадний вокал, вікова група від 15 до 18 років:

- І місце – Швець Наталія, керівник Іщук Тетяна.

- ІІ місце – Свістунова Емілія, керівник Іщук Тетяна.

- ІІІ місце – Лавренюк Марина, керівник Світлана Тиндик.

- ІІІ місце – Вокальний ансамбль «Апельсин», керівник Іщук Тетяна.

- ІІІ місце – Стискун Ганна, керівник Світлана Тиндик.

  • Номінація – оригінальне мистецтво, жанр – інструментальна музика, вікова група від 6 до 9 років:

- І місце – Гоч Артем, керівник Володимир Войтюк.

- ІІ місце – Шепетько Едуард, керівник Кулик Лариса.

  • Номінація – оригінальне мистецтво, жанр – інструментальна музика, вікова група від 10 до 14 років:

- І місце – Ансамбль гітаристів молодших класів «Непосиди», керівник Валерій Кухарчук.

- ІІ місце – Герасимчук Дмитро, керівник Федір Поліщук.

- ІІІ місце – Федінчик Марія, керівник Галина Бобрук.

  • Номінація – оригінальне мистецтво, жанр – інструментальна музика, вікова група від 15 до 18 років:

- І місце – JazzBand«Jamp», керівник Євгеній Родіонов.

- І місце – Ансамбль гітаристів старших класів «БЛОК-НОТ», керівник Валерій Кухарчук.

  • Номінація – декоративно прикладне мистецтво, жанр – живопис, вікова група від 10 до 14 років:

- І місце – Годунок Владислав, керівник Оксана Пашко.

- ІІ місце – Шилан Анна, керівник керівник Оксана Пашко.

- ІІ місце – Градюк Анна, керівник Оксана Пашко.

- ІІІ місце – Гузоватий Веніамін,керівник Любов Коришко.

- ІІІ місце – Козюра Анна, керівник Любов Коришко.

- ІІІ місце – Федіна Діана, керівник Оксана Пашко.

  • Номінація – декоративно прикладне мистецтв, жанр – живопис, вікова група від 15 до 18 років:

- І місце – Карповець Софія, керівник Оксана Пашко.

  • Номінація – декоративно прикладне мистецтво, жанр – прикладне мистецтво, вікова група від 10 до 14 років:

- І місце – Ткач Мілана, керівник Алла Сачук.

- ІІ місце – Луць Андрій, керівник керівник Оксана Пашко.

 

Гран-прі фестивалю отримала конкурсантка Ясюк Оксана у номінації - вокальне мистецтво, жанрі – естрадний вокал, вікової групи від 10 до 14 років.

Фестиваль організували: відділ культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради та центр дозвілля.