Увага! Прийом документів призупинено

У зв’язку із необхідністю приведення процедури щодо присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна у відповідність до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року №367 «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності», якою затверджено Тимчасовий порядок реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, який набрав чинності 1 липня 2019 року, відповідно до листа Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради від 10.07.2019 вих.№01-14/422, відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вараської міської ради тимчасово припиняє прийом документів для отримання адміністративної послуги «Присвоєння та зміна адрес об’єктам нерухомого майна».

Czytaj dalej

Нове підвищення пенсій з 1 липня 2019 року

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року підвищено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 1497,00 грн. до 1564,00 грн. У зв’язку з цим, органами Пенсійного фонду України проведено відповідні перерахунки пенсій. 

Czytaj dalej

Повідомлення про реєстрацію колективних договорів

Упродовж квітня-червня 2019 року управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради здійснено повідомну реєстрацію колективних договорів, змін та доповнень наступних підприємств:

Czytaj dalej

Щодо дотримання заходів пожежної та техногенної безпеки

З метою забезпечення техногенної та пожежної безпеки на виборчих дільницях під час позачергових виборів народних депутатів України, Вараський міський сектор Головного управління ДСНС України у Рівненській області нагадує основні вимоги та правила пожежної безпеки на цих об’єктах.

Czytaj dalej

Заходи соціального захисту населення

Протягом І півріччя 2019 року послугами Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості скористалось 2 558 чол., з яких статус безробітного мали 1 156 особи.

Czytaj dalej

Соціально-економічне становище міста

Соціально-економічне становище міста Вараш у січні-травні 2019 року

Населення.

Чисельність наявного населення в місті, за оцінкою на 1 травня 2019 р. становила 42,4 тис. осіб. Упродовж січня–квітня 2019 р. чисельність населення зросла на 34 особи.

Порівняно із січнем–квітнем 2018 р. обсяг природного приросту зменшився на 36 осіб.

Czytaj dalej