Управління праці та соцзахисту обмежує прийом громадян

В рамках проведення заходів щодо запобігання поширення коронавірусу COVID-19, від 16 березня 2020 року обмежено прийом громадян з питань призначення державних соціальних допомог, компенсацій та житлових субсидій, - інформує управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради.

Czytaj dalej

Про доступність послуг в умовах карантину

Чинне законодавство зобов’язує органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території своєчасного та повного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів. Однак, в умовах карантину важливо забезпечити доступність послуг, які надаються органами соціального захисту населення.

Czytaj dalej

Запроваджено дистанційну форму прийому громадян

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та вжиття заходів упередження зараження цією хворобою у Варашському відділенні управління виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України запроваджується дистанційна форма проведення прийому громадян засобами телефонного та електронного зв’язку.

Czytaj dalej