Звіт про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Вараської міської ради за IІІ квартал 2018 року

Спостережна комісія при виконавчому комітеті Вараської міської ради створена та діє у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (зі змінами).

Czytaj dalej

Повідомлення про реєстрацію колективних договорів

Упродовж липня - вересня 2018 року управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради здійснено повідомну реєстрацію колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств :

Czytaj dalej

До уваги керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності та фізичних осіб - підприємців, які використовують працю найманих працівників

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 р. № 649-р затверджено заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці.

Czytaj dalej

Соціально-економічне становище міста Вараш у січні–серпні 2018 року

Населення

Чисельність наявного населення в місті, за оцінкою, на 1 серпня 2018р. становила 42,5 тис. осіб. Упродовж січня–липня 2018р. чисельність населення зросла на 100 осіб.

Порівняно із січнем–липнем 2017р. обсяг природного приросту зменшився на 26 осіб.

Кількість живонароджених у січні–липні 2018р. становила 266 осіб, померлих – 137 осіб.

Czytaj dalej

До відома учасників антитерористичної операції !

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції гідності» наказом начальника управління від 20 вересня 2018 року № 39 до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності включено дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт», яке знаходиться в смт. Сергіївка Білгород - Дністровського району Одеської області.

Czytaj dalej

До уваги керівників та бухгалтерів установ і підприємств міста.

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє, що наказом Міністерства соціальної політики Українивід 22.06.2018р. №928 «Про затвердження типових форм документів» з метою ефективного планування та контролю за цільовим використанням бюджетних коштів у межах виконання бюджетної програми КПКВК 2501200 «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» було затверджено такі типові форми документів:

Czytaj dalej

Програма забезпечення медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

З моменту аварії на ЧАЕС, окрім завдань техногенно-екологічного напряму, перед державою постали питання забезпечення належної соціальної допомоги постраждалим громадянам. Управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради реалізовується програма забезпечення медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за двома напрямками:

Czytaj dalej