Про укладення договорів

З метою підготовки до реалізації з 01 жовтня 2019 року Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р. №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» управління праці та соціального захисту населення повідомляє наступне.

Czytaj dalej

До уваги мешканців міста!

Кузнецовське міське комунальне підприємство повідомляє, що у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на насосній станції III підйому 18 вересня з 14.00 год. буде припинено водопостачання холодної води в місті на термін проведення робіт.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Щодо запровадження надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі

З метою підготовки до реалізації з 01 жовтня 2019 року Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р. №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» управління праці та соціального захисту населення повторно звертається до громадян, які мають право на пільги при оплаті за житлово-комунальні послуги, і ще не повідомили свій номер мобільного телефону, звернутись до управління праці за адресою: м-н Незалежності, 1, каб.№105, та надати інформацію про номер мобільного телефону.

Czytaj dalej

З 01 жовтня змінено порядок виплати житлових субсидії

Виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта.

Czytaj dalej

Легальна праця - гарантія прав

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.

Czytaj dalej

Рятувальники застерігають: випалювання сухої трави заборонено

У зв’язку із спекотною погодою збільшилась кількість пожеж, основними причинами яких є: неконтрольоване випалювання сухої трави, минулорічної рослинності, картопляного бадилля та післяжнивних залишків, необережне поводження з вогнем, що у свою чергу стає причиною розповсюдження полум’я на лісові насадження, торфові поля, відключення ліній електропередач високої напруги тощо.

Czytaj dalej