Новини

Увага! Обмеження роботи ЦНАПу

Шановні жителі м.Вараш у зв’язку із епідемічною ситуацією, а саме збільшення випадків захворювань на COVID-19, центр надання адміністративних послуг припиняє прийом громадян до 16 червня 2020 року.

Ми просимо вибачення за тимчасові незручності, але такі заходи вживаються задля безпеки та здоров’я громадян.

Нагадуємо, що деякі послуги можна отримати он-лайн, перейшовши за посиланням: https://varash-rada.gov.ua/tsnap/108-tsnap/121-elektronni-poslugi.

Дякуємо за розуміння!


 

 

До відома громадян!

З 1 липня 2019 року набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 №371 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2016р. №770», відповідно до якої змінюється вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції.

Встановлюється така вартість надання адміністративних послуг:

Назва адміністративного збору Вартість адміністративного збору, грн.

Оформлення ( у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України (у формі картки) крім оформлення паспорта громадянина вперше, з дня оформлення заяви-анкети у строк:

-         не пізніше ніж через 20 робочих днів:

-         не пізніше ніж через 10 робочих днів:

345,00

471,00

Оформлення ( у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон   з дня оформлення заяви-анкети у строк:

-        не пізніше ніж через 20 робочих днів:

-        не пізніше ніж через 7 робочих днів:

-        не пізніше ніж через 3 робочих дні:

682,00

1034,00

1034,00

Оформлення ( у тому числі замість втраченої або викраденої) та обмін посвідки на постійне проживання у строк протягом 15 робочих днів з дня прийняття документів, передбачених законодавством

643,00

Оформлення ( у тому числі замість втраченої або викраденої) та обмін посвідки на тимчасове проживання у строк протягом 15 робочих днів з дня прийняття документів, передбачених законодавством

517,00

 

До відома громадян!

Інформуємо, що відділ "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Вараської міської ради здійснює прийом документів та видачу паспортів громадянина України у формі ID-картки та паспортів громадянина України для виїзду за кордон із безконтактним електронним носієм. 

Прийом громадян для оформлення паспортних документів проводиться в порядку попереднього запису в приміщенні ЦНАП  за адресою: м. Вараш, мікрорайон Будівельників, 25/1, нежитлове приміщення 104:

понеділок, віторок, середа з 8.00 год. до 16.00 год.;

четвер з 8.00 год. до 19.00 год.;

п’ятниця з 8.00 год. до 15.00 год.

Тел. для довідок 0673643746 

Перелік документів для отримання адміністративних послуг (порядковий номер послуги № 166 - № 174): http://varash.rv.gov.ua/tsnap/108-tsnap/123-perelik-administrativnikh-poslug 

Крім того інформуємо, що за отриманням послуги громадяни можуть звертатись як до ЦНАПу, так і безпосередньо до Вараського міського відділу УДМС України в Рівненській області.

 

 

 

Реєстрація громадської організації

Якщо Вам потрібно здійснити державну реєстрацію громадської організації, зі статусом юридичної особи, Ви можете надіслати усі необхідні документи для попередньої їх правової експертизи об’єкта державної реєстрації за місцезнаходженням громадської організації, заповнивши усі необхідні поля на порталі «Он-лайн будинок юстиції».

Відповідно до абзацу 2 пункту 5 Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 09.02.2016 № 359/5 державна реєстрація громадських формувань, символіки громадських формувань у випадках, передбачених законами, проводиться Міністерством юстиції України та його територіальними органами в межах повноважень, визначених Законом. Перелік документів, які подаються для державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи, відповідно до частини першої статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-ІV (у редакції від 01.01.2016):

  1. Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи
  2. Документ, що підтверджує створення громадського формування (протокол установчих зборів, з’їзду, конференції) (скан-копії)
  3. Відомості про керівні органи громадського формування (скан-копії)
  4. Установчий документ юридичної особи (статут, положення) (скан-копії)
  5. Реєстр громадян, які брали участь в установчому з’їзді (конференції, зборах) (скан-копії)

 

 

Шановні відвідувачі Центру надання адміністративних послуг!

Доводимо до Вашого відома, що з 1 січня 2020 року змінено розміри адміністративних зборів за реєстрацію речових прав на нерухоме майно: Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб на одну особу в розрахунку на місяць з 1 січня 2020 року встановлений в розмірі 2102 гривні.

Відповідно до частини 7 статті 34 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (далі - Закон) адміністративний збір справляється у відповідному розрахунку від прожиткового мінімуму для працездатних осіб у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому проводяться реєстраційні дії чи надається інформація, та округлюється до найближчих десяти гривень при проведенні реєстраційних дій та до найближчої гривні при отриманні інформації з Державного реєстру прав.

Враховуючи вищевикладене, розміри адміністративного збору за проведення державної реєстрації прав та їх обтяжень, внесення змін до записів Державного реєстру прав та надання інформації з Державного реєстру прав з 1 січня 2020 року становлять:

1. Плата за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно:

* 50 грн. - 1 робочий день (отримання витягу в паперовій формі).

* 30 грн. – 1 робочий день (отримання витягу в електронній формі).

2. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно:

* 210,00 грн. – 5 робочих днів;

* 2100,00 грн. – 2 робочі дні;

* 4200,00 грн. – 1 робочий день;

* 10510,00 грн. – 2 години.

3. Державна реєстрація іншого речового права (крім іпотеки) на нерухоме майно:

* 110,00 грн. – 5 робочих днів.

* 1050,00 грн. – 2 робочі дні;

* 2100,00 грн. – 1 робочий день;

* 5260,00 грн. – 2 години.

4. Державна реєстрація обтяжень, іпотек речових прав:

* 110,00 грн. – 2 робочих дні.

5. Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав, у тому числі виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника:

* 80,00 грн. – 1 робочий день.

 

З 1 січня 2020 року також змінено плату у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Відповідно до частини 5 статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі – Закон) адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру справляються у відповідному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії або запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, та округлюються до найближчих 10 гривень.

Враховуючи вищевикладене, розміри адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, внесення змін до записів Єдиного державного реєстру та надання інформації з Єдиного державного реєстру з 1 січня 2020 року становлять:

•630 грн. - за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (крім громадських об’єднань та благодійних організацій), що містяться в Єдиному державному реєстрі, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

•210 грн. - за державну реєстрацію змін до відомостей про громадське об’єднання чи благодійну організацію, за державну реєстрацію змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи – підприємця.

Розмір:

630грн – за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (крім громадських об’єднань та благодійних організацій)

210 грн – за державну реєстрацію змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи-підприємця

75% адміністративного збору, встановленого ч.1 ст.36 Закону – за державну реєстрацію на підставі документів, поданих в електронній формі

30% адміністративного збору, встановленого ч.1 ст.36 Закону – за виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника

 

Реквізити рахунку для оплати адміністративного збору за державну реєстрацію змін відомостей про громадське об'єднання чи благодійну організацію:

 

БАНК ОТРИМУВАЧА: Казначейство України (ЕАП) МФО БАНКУ: 899998
КОД ОТРИМУВАЧА (ЄДРПУО): 38012714
ОТРИМУВАЧ ПЛАТЕЖУ: УК у м.Рiвному/м.Рiвне/
РАХУНОК: UA 028999980313030170000017002
ЗМІСТ ПЛАТЕЖУ: 22010300 "Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань".
Розмір:
210,00 грн. - за державну реєстрацію змін до відомостей про громадську організацію;
630,00 грн. - за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою.

 


З метою забезпечення однакового підходу до встановлення вартості адміністративного збору за надання відомостей з Державного земельного кадастру, інформуємо про наступне.

З 1 січня 2020 року змінено розміри адміністративних зборів. Частиною 3 статті 38 Закону України «Про Державний земельний кадастр» (із змінами відповідно до Закону від 06.12.2016 року №1774-VІІІ) визначено, що за надання відомостей з Державного земельного кадастру справляється адміністративний збір у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому надається адміністративна послуга.

Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб на одну особу в розрахунку на місяць з 1 січня 2020 року встановлений в розмірі 2102 гривень. 

Враховуючи вищевикладене розмір плати за надання відомостей з Державного земельного кадастру з січня 2020 року становлять:

1. За витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 105,10 гривень; обмеження у використанні земель – 115,61 гривень; землі в межах адміністративно територіальних одиниць – 126,12 гривень.

2. За довідку, що містить узагальнену інформацію про землі (території) – 126,12 гривень.

3. За викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти – 63,06 гривень.

4. За виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру не з вини органу, що здійснює його ведення – 273,26 гривень.