Постійні депутатські комісії

Постійні комісії  міської ради

Комісія з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (регламентна):

Дерев'янчук Олександр Миколайович - голова комісії

Годунок Роман Володимирович - член комісії

Хондока Роман Володимирович - член комісії

 

Комісія з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики (бюджетна):

Кравець Юрій Михайлович – голова комісії

Анощенко Сергій Іванович - член комісії

Грушевський Володимир Валерійович - член комісії

Денега Сергій Віталійович – член комісії

Камінська Наталія Ігорівна - член комісії

Сніжко Олег Михайлович – член комісії

Ємельянов Ярослав Володимирович – член комісії

 

Комісія з питань соціального захисту та охорони здоров’я (соціальна):

Лисак Віталій Іванович – голова комісії

Воляніна Марина Петрівна - член комісії

Латишенко Тетяна Іванівна - член комісії

Кравчук Ольга Олександрівна - член комісії

Воскобойник Ігор Сергійович – член комісії

 

Комісія з питань земельних відносин, містобудування та екології (земельна):

Литвин Віра Андріївна - голова комісії

Журба Іванна Олександрівна – член комісії

Кедич Петро Романович – член комісії

Рубець Дмитро Вікторович – член комісії

Мохнар Дмитро Миколайович - член комісії

Мартинюк Петро Степанович - член комісії

Чех Олександр Леонідович - член комісії

 

Комісія з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та благоустрою  (комунальна):

Ющук Дмитро Анатолійович - голова комісії

Будь Ксенія Миколаївна – член комісії

Добровольський Дмитро Олександрович - член комісії

Данилко Вікторія Анатолівна – член комісії

Макарук Сергій Васильович – член комісії

Сусь Любов Ульянівна  - член комісії

 

Комісія з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту (гуманітарна):

Горегляд Яна Іванівна - голова комісії

Саворона Ігор Володимирович – член комісії

Стецюк Дмитро Валерійович - член комісії

Сумленний Антон Олександрович – член комісії

Хоружий Володимир Іванович - член комісії