Графік прийому громадян депутатами Вараської міської ради

Графік прийому громадян депутатами Вараської міської ради сьомого скликання

Графік прийому громадян Вараської міської ради  від Політичної партії «Українське об'єднання патріотів України –УКРОП» за адресою: м.Вараш, м-н Вараш, 18 Б

- другий віторок місяця з 16.00 до 19.00 – депутати Вараської міської ради:

Бірук Наталія Петрівна, Назарчук Оксана Михайлівна;

- останній вівторок місяця з 16.00 до 19.00 – депутати Вараської  міської ради:

Присяжнюк Сергій Вікторович.

Також звернутись до депутатів можна за електронною адресою: ukrop2016@ukr.net

 

 Номер округу

ДВК №560879

 

01

м-р Будівельників, буд.№1, 1 В, 2, 3, 7 Б

Бірук Наталія Петрівна

Левченко Марія Володимирівна

02

м-р Будівельників, буд.№ 7 А, 8/1, 8/2, 25/1, 25/2

Куц Ігор Валерійович

 

ДВК №560880

 

03

м-р Будівельників, буд.№4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 11, 26/1, 26/2

Рожко Анатолій Петрович

04

м-р Будівельників, буд.№ 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10/1, 10/2, 13

Денега Сергій Віталійович

 

ДВК №560881

 

05

м-р Будівельників, буд.№ 21, 34, 32/1, 32/2

Присяжнюк Сергій Вікторович
Семенюк Людмила Олексіївна
Жданюк Степан Іванович

06

м-р Будівельників, буд.№ 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 30/1, 30/2

-

 

ДВК №560882

 

07

вул.Курчатова, вул.Нова, вул.П.Бондаренка, вул.Садова, м-р Будівельників, буд.№ 5/1, 5/2, 5/3, 15/1, 15/2

-

08

м-р Будівельників, буд.№12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 17, 27/1, 27/2, 29/2

Хвалько Ніна Степанівна

 

ДВК №560883

 

09

вул. Енергетиків, буд.№ 11, 15, 15/1, 17

Грохольська Наталія Олександрівна

10

м-р Будівельників, буд.№ 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 28/1, 28/2, 29/1

Антипець Олена Демидівна

 

ДВК №560884

 

11

м-р Будівельників, буд.№18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 22/1, 22/2, 38

 

12

вул.Кібенка, вул.Паркова, вул..Правика, м-р Будівельників, буд.№ 19/1, 19/2, 19/4, 19/5, 37

Шаблій Володимир Олександрович

 

ДВК №560885

 

13

м-р Будівельників, буд.№ 20/1, 20/2, 20/3, 33/1, 33/2, 33/3, 36

Верешко Людмила Миколаївна

14

м-р Будівельників, буд.№ 31/1, 31/2, 31/3, 33 А, 33 Б, 35

-

 

ДВК №560886

 

15

м-р Вараш, буд.№ 4, 5, 10 А, 10 Б

Пан Павло Павлович

16

м-р Вараш, буд.№ 6,11

Ющук Дмитро Анатолійович

17

м-р Вараш, буд.№ 8, 12, 13, 14

Денісова Тетяна Мирославівна

 

ДВК №560887

 

18

м-р Вараш, буд.№ 24 А, 24 Б, 28, 28 А

Павлусь Руслан Олександрович

19

м-р Вараш, буд.№ 29, 32 А, 32 Б, 32 В

Самойлова Тетяна Дем'янівна

20

м-р Вараш, буд.№ 25, 27, 34 А, 34 Б

-

 

ДВК №560888

 

21

вул.Колгоспна, вул.Лугова, м-р Вараш, буд.№ 3, 7, 30, 43

-

22

м-р Вараш, буд.№ 40, 42, 44, 45 А, 45 Б

Ковбасюк Микола Миколайович

 

ДВК №560889

 

23

м-р Вараш, буд.№ 16, 17, 19

Чех Олександр Леонідович

Рабий Юрій Анатолійович

24

м-р Вараш, буд.№ 18, 20, 21, 22, 23, 26 А, 26 Б, 26 В

Назарчук Оксана Михайлівна

Чумак Олена Миколаївна

 

ДВК №560890

 

25

м-р Перемоги, буд.№ 2, 4, 5, 6, 7

Кніовець Анатолій Степанович

26

м-р Перемоги, буд.№ 9 А, 9 Б, 12 А, 12 Б, 12 В, 12 Г, 24

-

 

ДВК №560891

 

27

м-р Перемоги, буд.№ 14, 15, 16, 18

Петрович Наталія Григорівна

Радюк Іван Ярославович

28

Військова частина 3045, м-р Перемоги, буд.№ 17, 22, 25, 37, 37 Б, 42

Бондарчук Юрій Адамович

 

ДВК №560892

 

29

м-р Перемоги, буд.№ 32 А, 32 Б, 44, 48, 48 А

Анощенко Тетяна Богданівна

Журба Олександр Олександрович

30

м-р Перемоги, буд.№ 33 А, 33 Б, 49, 49 А

Шарапов Сергій Валерійович
Павлишин Євгеній Павлович

31

м-р Перемоги, буд.№ 46, 50, 50 А, 51, 51 А

Будь Ксенія Миколаївна

 

ДВК №560893

 

32

м-р Перемоги, буд.№ 10, 11, 13, 21

 

33

м-р Перемоги, буд.№ 40, 41, 43, м-р Північний, вул. Інженерна, м-р Північний, вул.Меслибницька, м-р Північний, вул.Поліська, м-р Північний, вул.Соборна, м-р Північний, вул.Старо-Рафалівська, м-р Північний, провулок Поліський-1, м-р Північний, провулок Поліський-2, м-р Північний, провулок Поліський-3, м-р Північний, провулок Поліський-4, м-р Північний, провулок Поліський-5, м-р Північний-1

Кречик Анатолій Іванович

34

м-р Ювілейний, буд. № 2, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 7, 9, 10, 11,

Мензул Олександр Павлович