Документ № 1511 від 25.03.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

26.03.2019


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

25.03.2019 №1511
 
Про внесення змін до установчих документів комунального підприємства «Міські електричні мережі»

Розглянувши лист комунального підприємства «Міські електричні мережі» від 11.01.2019 року №34 «Про внесення змін до установчих документів КП «МЕМ», за погодженням з постійною депутатською комісією з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», керуючись ст.25, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести до установчих   документів   комунального підприємства «Міські електричні мережі» наступні зміни, а саме:

- розділ 2 «Мета і предмет діяльності» в пункт 2.2. замінити слова наступного змісту: « - підприємницька діяльність з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами;» на слова: «- господарська діяльність з розподілу електричної енергії;»,

після слів «… транспортом;» добавити слова: «- надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна».

2. Затвердити вищезазначені зміни до установчих   документів комунального підприємства «Міські електричні мережі», виклавши статут підприємства в новій редакції згідно з додатком.

3. Уповноважити директора комунального підприємства «Міські електричні мережі» заповнити, підписати та подати всі необхідні документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів в установленому законом порядку.                                                                                                                                          

4. Контроль за виконанням рішення залишаю за постійною депутатською комісією з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження.

Міський голова                                                             С. АнощенкоВкладення: