Документ № 1726 від 21.11.2019 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

21.11.2019 №1726
 
Про надання дозволу громадянці Федоряк Л.С. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Розглянувши клопотання та подані документи громадянки Федоряк Л.С. від 06.08.2019 року про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121, 122, ч.6 ст. 186 Земельного кодексу України, ст.25 Закону України « Про землеустрій »,п.34 ч.1 ст.26, ч.1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Надати дозвіл громадянці Федоряк Лідії Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель запасу міської ради, що знаходиться: Рівненська область, м. Вараш, вулиця Лугова.

2. Громадянці Федоряк Лідії Сергіївні звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4. Подати проект землеустрою на розгляд сесії Вараської міської ради згідно вимог чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології. 

Міський голова                                                                     Сергій АНОЩЕНКОВкладення: