Повідомлення про реєстрацію колективних договорів

Упродовж липня - вересня 2018 року управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради здійснено повідомну реєстрацію колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств :

Continue Reading

До уваги керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності та фізичних осіб - підприємців, які використовують працю найманих працівників

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 р. № 649-р затверджено заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці.

Continue Reading

До відома учасників антитерористичної операції !

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції гідності» наказом начальника управління від 20 вересня 2018 року № 39 до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності включено дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт», яке знаходиться в смт. Сергіївка Білгород - Дністровського району Одеської області.

Continue Reading

Програма забезпечення медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

З моменту аварії на ЧАЕС, окрім завдань техногенно-екологічного напряму, перед державою постали питання забезпечення належної соціальної допомоги постраждалим громадянам. Управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради реалізовується програма забезпечення медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за двома напрямками:

Continue Reading

Дорожня карта щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції (2)

Санаторно-курортне лікування учасників антитерористичної операції

Суб’єкт надання пільги:учасники антитерористичної операції (учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни) та постраждалі учасники Революції Гідності.

Умови отримання пільги (послуги): перебувати на обліку в місцевому органі соціального захисту населення за

  • зареєстрованим місцем проживання;
  • фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік (для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території).

    Continue Reading

Про пенсійну реформу

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» з 1 жовтня  2017 року зберігається право на достроковий вихід на пенсію для слідуючих категорій громадян:

Continue Reading

Про виплату грошової компенсації

8 листопада 2017 року було прийнято Постанову Кабінету Міністрів України  №838  «Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Continue Reading