Творімо добро та проявляймо милосердя

3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. З цієї нагоди, в центрі дозвілля відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради, відбувся захід для одиноких та малозабезпечених людей з інвалідністю, які стоять на обліку в територіальному центрі соціального обслуговування міста Вараш.

Продовжити

Учні Вараської громади обмінялися досвідом навчання

29 листопада 2019 року в Центрі дозвілля Вараша підведено підсумки загальноміського проекту міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» - «В рожевих окулярах».

Продовжити

Відбулося засідання «комунальної» комісії

3 грудня 2019 року відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження під головуванням депутата Вараської міської ради Ксенії Будь.

Продовжити

У Вараші збудують опорну школу

Місто Вараш включено до державного переліку 100 опорних шкіл, які потребують реконструкції або будівництва по Україні в 2020 році. Нову сучасну школу у Вараші планують збудувати до 1 вересня 2022 року. Про це говорили 29 листопада, під час засідання 37 сесії Вараської міської ради.

Продовжити

3 грудня – Міжнародний День людей з інвалідністю

Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії та сподівання на те, що все буде добре. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто, давно усвідомили, що це шлях в нікуди. Їм не потрібно щось особливе, лише можливість жити серед інших людей, бути в суспільстві і відчувати себе звичайними людьми.

Продовжити