Футбольний вік-енд вихованців ДЮСШ

Минулих вихідних, вихованці тренера-викладача відділення футболу Ордината Володимира Анатолійовича, зіграли четвертий тур у першій лізі дитячо-юнацької футбольної ліги України проти команди СДЮСШОР-4 м. Львів. Матч проходив на запасному полі спорткомплексу “Ізотоп”. Підопічні Володимира Анатолійовича розпочали гру доволі впевнено та з перших хвилин пішли у наступ, створюючи при цьому гольові моменти. Врешті-решт, команди пішли на перерву за рахунку 2:0 на нашу користь.

Продовжити

Епідемічна ситуація у Вараській ОТГ станом на 29.09

Інформація міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території міста Вараш та села Заболоття гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 щодо епідемічної ситуації у Вараській ОТГ.

Продовжити

Комісія з перевірки виконання протиепідемічних заходів продовжує свою роботу

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської ОТГ, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

Продовжити

«Фонд енергоефективності» та міська рада Вараша об'єднують зусилля

23 вересня 2020 року міським головою Сергієм Анощенком підписано Меморандум про співпрацю між державною установою «Фонд енергоефективності» та Вараською міською радою. Фонд та міська рада Вараша об'єднають зусилля для впровадження кращих інструментів підтримки заходів з енергоефективності житлового сектору Вараської міської територіальної громади.

Продовжити