У Вараші вшанували Героїв

23 травня в читальній залі Вараської міської публічної бібліотеки, за участю представників міської влади, Вараського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учасників бойових дій операції об’єднаних сил, учнів закладів загальної середньої освіти міста, творчих колективів центру дозвілля, БДЮТ, громадськості міста пройшов тематичний захід, присвячений Дню Героїв.

Продовжити

Привітання міського голови Сергія Анощенка зі святом Останнього дзвоника

Дорогі учні, вихованці, працівники освіти, батьки!

Прийміть сердечні вітання із закінченням 2018-2019 навчального року та святом Останнього дзвоника – пам’ятним і хвилюючим днем у житті кожного із нас: і дорослих, і дітей, а особливо тих, хто пов'язаний зі школою.

Продовжити

Управитель самостійно встановлює ціну на свої послуги

З 1 травня 2019 року набрав чинності Закон України «Про житлово-комунальні послуги», який регулює відносини, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг.

Продовжити

Досягнення вараських спортсменів

3-5 травня 2019 року в місті Тернопіль пройшов Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби «Орлятко-2019». В змаганнях взяли участь 250 спортсменів,18 команд з України та команда Молдови.

Продовжити

Екскурсія до Луцька

На виконання заходів «Комплексної програми підтримки сім’ї, дітей та молоді міста на 2019 рік», кошторису видатків на проведення заходів міської програми соціально-правового захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, на 2019 рік, згідно плану роботи служби у справах дітей на травень 2019 року організовано екскурсію до міста Луцька для 30 дітей вищевказаних категорій.

Продовжити

Навчальний рік добігає кінця

Цьогоріч 5 665 школярів територіальної громади Вараської міської ради підводять підсумки 2018-2019 навчального року. 492 дев’ятикласники продовжать навчання у старших класах або в інших закладах освіти – коледжах, училищах тощо.

Продовжити