Як розпочнеться новий навчальний рік 2020/21

Т.в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомив про три можливі сценарії початку нового навчального року, - інформує сайт управління освіти Вараша.

«Навчальний рік для більшості учнів розпочнеться традиційно: діти підуть у школу 1 вересня. Спільно з МОЗ ми здійснюємо моніторинг епідеміологічної ситуації у кожному регіоні та розробляємо можливі сценарії. Найближчим часом будуть впроваджені відповідні алгоритми, про що МОН надасть докладні роз'яснення. Також не виключено, що навчальний процес може відбуватись у змішаній формі».

Навчальний рік в Україні розпочнеться відповідно до одного з трьох сценаріїв. Рішення щодо обрання сценарію, за яким буде відбуватись навчання, визначатимуть регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, залежно від особливостей епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні:

- варіант перший – низький рівень захворюваності, відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі;

- варіант другий – високий рівень захворюваності, освітній процес забезпечується дистанційно;

- варіант третій (найбільш імовірний) – середній рівень захворюваності, освітній процес забезпечується як дистанційно, так і в закладах освіти з дотриманням правил дистанціювання та гігієни.