Працевлаштування у Збройних Силах України

08 вересня 2016 рокув Кузнецовському МЦЗ  відбувся захід для безробітних з орієнтації на військову службу за контрактом у Збройних Силах України за участю Кузнецовського міського  військового комісаріату, майора Ярослава Кузла.

 

Він повідомив присутніх про процедуру відбору громадян для прийняття на контрактну службу, грошове забезпечення в період служби, яке залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження служби, соціальний захист та пільги для військовослужбовців, актуальні військові вакансії.

“Стати контрактником в Збройних Силах України – це дуже нелегкий, відповідальний вибір. Але це може змінити життя людини, самовиразитись у важкому сьогоденні. Солдат-контрактник – це важлива ланка складного механізму обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої мальовничої України. Без сумніву, основною перевагою контрактної служби є те, що молода людина свідомо робить вибір для свого майбутнього, робить свій внесок в захист Вітчизни,” - наголосив Я.Кузло.

В ході заходу слухачі семінару заповнили анкету “Кандидата для прийняття на військову службу за контрактом” та отримали фахові відповіді на запитання.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу

активної підтримки безробітних 

М. Кльок