Відбувся дитячий шаховий турнір «Шахові надії»

10-11 вересня в центрі дозвілля відбувся 4 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2016 року серед юнаків та дівчат 2003 р.н. та молодших, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів.

 

В турнірі змагались 29 шахістів з міст Рівне, Луцьк, Костопіль і Кузнецовська. З результатом 7 очок з 9 можливих переможцем змагання став Бриндецький Дмитро з Рівного, 2 місце у Іванчука Сергія з Костополя і 3 місце у Кальчука Віталія з Рівного. Кращий результат серед дівчат показала Заруцька Валерія з нашого міста (ЗОШ№1). Юні спортсмени нагороджені цінними призами та грамотами.

В рамках 4 етапу Кубка Рівненської області серед юнаків та дівчат відбувся відкритий міський . Міський турнір об’єднав за шахівницями 41 учасника із ЗОШ№1, ЗОШ№3 та центру дозвілля.

Переможцем в старшій групі школярів став Кот Андрій (ЗОШ№1), 2 місце у Кухарця Романа (ЗОШ№1), 3 місце виборов Ласкажевський Владислав (ЗОШ№1). Кращий результат серед дівчат показала Лосінець Катерина (ЗОШ№3).

В середній віковій групі І місце виборов Лобанов  Данило (ЗОШ№1), ІІ місце у Губені Радіона (ЗОШ№1),  ІІІ місце зайняв Демидюк Євгеній (ЗОШ№1). Кращий результат серед дівчат показала Заруцька Валерія (ЗОШ№1).

В молодшій віковій групі перемогу здобув Грушевський Ярослав (ЗОШ№1), ІІ місце у Євстратова Радія (ЗОШ№1)  і  ІІІ місце виборов Заруцький Максим (ЗОШ№1).

Перемогу серед дітей 6-річного віку здобув Сєров Андрій, учень 1-В класу ЗОШ№1.

Після закінчення турніру  діти жваво обговорювали шахові баталії за солодким столом, який організував профком ППО ВП РАЕС (голова - І.Мельник).

Дитячий шаховий турнір вже вкотре відбувається за підтримки Ордината Олега Ярославовича.

Організаторами турніру виступили Кузнецовська шахова-шашкова федерація, підлітковий клуб профкому ППО ВП РАЕС,центр дозвілля та комітет з фізичної культури та спорту виконавчого комітету.

                                                                                                      Голова КМШШФ Олександр Макоєдов