До уваги керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності та фізичних осіб - підприємців, які використовують працю найманих працівників

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради доводить до відома керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності та фізичних осіб - підприємців, які використовують працю найманих працівників про формування групи для проходження навчання та перевірки знань з питань охорони праці та безпечної експлуатації електроустановок споживачів.

Навчання буде організовано по мірі формування групи (дата, час та місце проведення будуть повідомлені додатково). Лекції читатимуть кваліфіковані спеціалісти ДП «Рівненський експертно-технічний центр» та управління Держпраці у Рівненській області.

Для прийняття участі у навчанні запрошуються працівники підприємств відповідальні за охорону праці, керівники новостворених підприємств, фізичні особи підприємці, які використовують працю найманих працівників та не пройшли навчання з охорони праці та ті кому потрібно пройти повторне навчання (раз у 3 роки).

Заявки для участі можна надсилати на адресу управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради: майдан Незалежності 1, тел/ факс (03636) 23494, e-mail: sobes2@ukr.netsocial@varash.rv.gov.ua.

Контактний телефони: (03636) 2-38-15.

Контактна особа: Шевчук Ольга Анатоліївна - начальник відділу праці, охорони праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради.