Всеукраїнський онлайн-марафон

Всеукраїнський онлайн-марафон на тему: «Реструктуризація боргів громадян та Банкрутство підприємств по-новому 2020» заплановано провести у період з 24 по 28 лютого 2020 року у форматі відео-конференції за допомогою мережі Інтернет.

Проведення даного заходу обумовлено введенням з 21.10.2019 в дію нового Кодексу України з процедур банкрутства, яким суттєво змінено порядок проведення процедур банкрутства українських підприємств та запроваджено інститут банкрутства фізичних осіб.

Під час онлайн-марафону представникам бізнесу (керівникам і засновникам підприємств), громадянам України, будуть надані роз’яснення щодо особливостей застосування нового законодавства з фінансової реструктуризації та банкрутства, нових особливостей процедур банкрутства та розширення прав арбітражних керуючих і кредиторів у процедурах фінансової реструктуризації та банкрутства підприємств.

Крім того, громадяни України отримають інформацію про нові законні можливості реструктуризації власних боргів, в тому числі перед банками та макрофінансовими установами.

До відома зацікавлених суб’єктів господарювання -  детальніше про програму за посиланням: https://marafon2020.bankrutstvo.online/.